PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Zahušťování vlasů

ZAHUŠŤOVÁNÍ VLASŮ

MODERNÍ ŘEŠENÍ PRO BOHATÝ OBJEM

Kdo by si nepřál mít nádherně husté vlasy! Ať jde o ženy či muže, bohatý objem vlasů je pro nás důležitý. Vnímáme jej jako znak zdraví, mládí a krásy. Vlasy zdůrazňují naši ženskost nebo naopak mužnost.

Vlasy ovlivňují náš pocit sebevědomí

Radikální změna vlasů dokáže proměnit naši tvář k nepoznání. Řídnoucí vlasy na první pohled přidávají léta, náhlá ztráta vlasů vypovídá o našem zdravotním stavu, přitahuje soucitné pohledy a ztěžuje běžný život ve společnosti. Ať  již jsou vlasy řídké z genetických příčin po celý život, nebo vypadávají v důsledku věku či nemoci, pro většinu z nás to bývá spojeno s pocitem nízkého sebevědomí a nespokojenosti s vlastním vzhledem. Moderní metody zahušťování vlasů nabízí řešení, jak problémům s řídkými vlasy či plešatěním lépe čelit. Je-li zahuštění provedeno odborně, výsledek je zcela autentický, k nepoznání od vlastních vlasů. Zahušťování vlasů sice nedokáže navrátit čas ani ztracené zdraví. Pomůže však dodat vytoužený objem vlasů, mladistvý vzhled a zdravé sebevědomí.

Husté vlasy jsou aspektem sebevědomé krásy, o které nemusíme pouze snít. Žijeme naštěstí v době, jež nabízí osvědčené cesty, jak jí docílit.

Zahušťování vlasů do 5 minut v pohodlí domova!

Kateřina Kasanová - zahušťovací pás VOLUME ProfiBeauty


Proč ženy touží po hustých vlasech?

Každá žena chce být krásná a vlasy jsou pro nás tak důležité! Věnujeme jim velkou péči a přesto nejsme vždy spokojené. Pokud nám příroda nedopřála krásné, zdravé a husté vlasy, nebo o ně přicházíme vlivem hormonálních změn, nemoci či věku, trápíme se a ztrácíme pocit sebejistoty, ženskosti, přitažlivosti... Možná trochu závidíme těm, které jsou v našich očích dokonalé. Nenechme se zdolat svými pochybnostmi a nepříjemnými pocity! Neztrácejme radost ze života a vědomí, že krása má mnoho podob. V každé z nás se ukrývá, jen možná čeká, až ji odhalíme.

Zahušťování vlasů promění náš pohled do zrcadla

V dnešní době existují skvělá řešení, která dokážou nedostatky dokonale skrýt a zvýraznit  přirozenou krásu. Vždyť ani ty největší krásky z televizních obrazovek, zpěvačky, herečky, modelky a Missky ve skutečnosti nejsou tak dokonalé, jak se nám může zdát. Nespoléhají ve všem pouze na přírodu. 90% z nich má prodloužené nebo zahuštěné vlasy, aniž bychom to mohli zpozorovat. A to je skvělá zpráva pro nás všechny! Můžeme tak snadno pochopit, jak úžasných výsledků moderní technologie zahušťování vlasů dosahuje. Trápení s řídkými vlasy můžeme konečně hodit za hlavu!

Zahušťování vlasů na profesionální úrovni nabízí celou řadu metod, které jsou cenově dostupné a komfortní při nošení:

  • Od jednorázového zahuštění pro výjimečné příležitosti pomocí zahušťovacích vlasových pásů a tresů;
  • přes permanentní metody zahušťování - keratinem, vlasovými páskami či přístrojem ExtendMagic;
  • až po řešení lysinek a kompletní ztráty vlasů, k čemuž slouží příčesky, vlasové integrace a paruky z pravých vlasů.

Profesionálně zahuštěné vlasy se chovají stejně jako naše vlastní, můžete je libovolně upravovat, natáčet kulmou a tvarovat do účesu, po jakém právě toužíte. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlastní vlasy. Čeho si však všimne každý, je Váš spokojený výraz. Upřímný úsměv, který dělá každou ženu ještě krásnější.

 

Jemné, řídnoucí vlasy - profesionální zahuštění metodou vlasových pásek. Výsledek stojí za to!


Jak to s vlasy mají muži?

Muži jsou hrdí na své husté vlasy, s jejich ztrátou se však většinou dovedou snáze vyrovnat již proto, že krásný vzhled pro ně není natolik zásadním atributem, jako pro ženy. S přibývajícím věkem muži vlasy postupně ztrácí a u mnohých se ovjevuje nevítaná pleš. Tento proces je dán geneticky a muži  jej obvykle přijmou jako přirozenou součást života. Jen málokterý muž dnes ještě nostalgicky hýčká pár zbylých vlasů na temeni hlavy a pěstuje si legendární "přehazovačku". Spíše jdou procesu naproti a jakmile se začne objevovat viditelná lysina, hlavu si oholí. A vypadá to překvapivě sexy!

Někteří muži však touží omladit svůj vzhled. Například proto, že měli tu smůlu a vlasy jim začly intenzivně vypadávat již záhy po dvacítce a v porovnání se svými vrstevníky s bujnou kšticí si připadají starší a méně atraktivní. Nebo prostě chtějí změnu. Chtějí opět cítit svěží vítr ve vlasech! A tak zkoušejí vše možné. Od speciálních šamponů, které vlasy posilují, stimulují růst a do určité míry mohou pomoci proces vypadávání zpomalit; až po transplantaci vlasů, která je velmi nákladná, avšak přesto bohužel vždy nezaručuje 100% výsledek.

Zahušťování vlasů představuje pro muže efektivní, spolehlivé a komfortní řešení za dostupnou cenu v podobě těchto moderních metod:

  • řešení řídkých vlasů: permanentní zahušťování přístrojem ExtendMagic
  • řešení lysin: tupé a permanentní vlasové integrace - tzv. neinvazivní transplantace vlasů
  • řešení kompletní ztráty vlasů: paruky z pravých nebo syntetických vlasů