PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

NÁVODY

Hledáte návody, jak na to? Jak správně pečovat o vlasy, aby byly krásné a zářily zdravím? Jak česat, sušit a stylovat prodloužené vlasy a zabránit jejich poškození? Jak si prodloužit vlasy doma během 5 minut a být večer za královnu? Jak pečovat o paruku, aby byla stále jako nová? Jak uplést cop na 10 způsobů? Jak na rychlý elegantní účes, když spěcháte do práce? Připravili jsme pro Vás rady, tipy a praktické návody, se kterými vše hravě zvládnete!

Krásné vlasy jsou výsledkem kvalitní péče

 

Netrapte se metodou pokus - omyl!

Některé věci se mohou zdát na první pohled složité a možná si říkáte, že to nezvládnete. Konec panice! Odzvonilo domácím experimentům metodou pokus - omyl. Již se nemusíte trápit nejistými pokusy na svých vlasech a strachovat se, jak to dopadne. Všechno jde, když se chce. A když víte, jak na to, může to být super zábava! Rádi Vám prozradíme skvělé tipy a rady, které zaručeně fungují. Poskytneme jednoduché a jasné návody, ukážeme postupy, se kterými to půjde hravě!

Uvidíte, že péče o krásné vlasy není nic těžkého. Inspirujte se a proměňte čas strávený péčí o vlasy v příjemnou chvíli jenom pro Vás, kterou si užijete. Objevujte s námi nové možnosti, jak své vlasy udělat ještě krásnější. Výsledek bude stát za to!

 

V rubrice naleznete návody:

  • na správnou péči o prodloužené vlasy,
  • na domácí prodlužování a zahušťování vlasů,
  • na péči o Vaše paruky, příčesky, clip-in vlasy,
  • na účesy, stylingové tipy a triky,
  • a spoustu dalších návodů.

 

Postupně sem budeme vkládat nové články, fotky, obrázky a videonávody. Podělíme se o naše know-how získané za 10 let kadeřnické praxe. Obsah budeme průběžně doplňovat dle Vašich ohlasů o témata, která budou nejvíce žádaná. Potěší nás, pokud se se svými tipy podělíte i Vy! Napište nám o své zaručené tipy a triky v péči o vlasy a stylingu, pošlete nám fotky nebo video a inspirujte ostatní nadšence pro vlasy!