PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

BAZAR S VLASY PRO PRODLUŽOVÁNÍ

Chcete prodat či nakoupit vlasy? Již Vás nebaví Vaše prodloužené vlasy? Máte doma clip-in, příčesek nebo paruku, kterou nenosíte? Chcete prodat vlasy či materiál k prodlužování a zahušťování vlasů? Navštivte bazar s vlasy pro prodlužování na facebooku.

 

Navštivte náš BAZAR S VLASY

 

 

PRAVIDLA BAZARU

Bazar s vlasy je určen pro všechny milovníky prodloužených vlasů - pro kadeřníky i pro ty, kteří si nechávají vlasy prodlužovat.

Skupina je otevřena všem se zájmem o prodlužování vlasů. Ať už prodáváte, nebo máte zájem o koupi vlasů z druhé ruky za příznivou cenu.

Bazar s vlasy nabízí:

 • VLASY STŘIŽENÉ (surové copy)
 • VLASY POUŽITÉ (i se zakončením)
 • CLIP-IN A FLIP-IN VLASY
 • PARUKY A PŘÍČESKY
 • MATERIÁL K PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

 

 


TIP!
Chcete prodat střižené surové copy? Nabízíme výkup vlasů za nejlepší ceny!

 

PODMÍNKY INZERCE V BAZARU:

K fotkám VŽDY napište, zda se jedná o nové nepoužité zboží nebo bazar, cenu a město. Doporučujeme uvést, zda je k bazarovému zboží doklad o původu a nějaká záruka od prodejce. Prodané věci prosím smažte z nabídky.

Pokud neprodáváte bazar, ale jste prodejci NOVÝCH vlasů, jste tu vítáni. Nepoužívejte prosím anonymní profily, představte se, u nabídky vlasů / ceníků / akcí musí být vždy viditelný Váš profil, kde po prokliknutí uvidíme buď:

a) Vaše reálné jméno, adresu, telefon, email, IČO, případně nějaké pravidla, obchodní podmínky k prodeji vlasů - například jaké záruky poskytujete na vlasy

b) NEBO stačí pouze odkaz na Váš web/firmu, kde jsou obchodní podmínky, adresa, ičo a tyto informace uvedeny

c) nebo tyto informace uveďte přímo v inzerátu

Pro prodávající to je otázkou 5 minut a jistě Vám to udělá větší reklamu. Tyto změny jsou pro případ reklamace a ochrany kupujících. Informace lze také uvádět přímo u prodejního příspěvku, aby bylo pro případné klienty zřejmé, od koho si vlasy kupují a mohli si zajistit i případné reference k nabídce.

NESCHVALUJEME PODVODNÉ INZERCE PRODEJCŮ, KTEŘÍ PRODÁVAJÍ ASIJSKÉ / VIETNAMSKÉ VLASY pod jménem VÝCHODOEVROPSKÉ NEBO DOKONCE STŘEDOEVROPSKÉ.

Fejkové i anonymní profily budou ze skupiny vyloučeny. Děkujeme za pochopení.

 


Skupina slouží také jako zdroj inspirace a diskuzní fórum.

Ve skupince vzájemně respektujeme rozdílné názory. Diskutujte prosím slušně, příspěvky se zde NEMAŽOU, pouze pokud obsahují vulgarity nebo se jedná o falešné / fejkové profily, které obvykle bez podložení pomlouvají pouze ostatní prodejce. Snáze se tak budete orientovat v nabídce prodejců!

Témata příspěvků:

 • METODY PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ
 • DRUHY VLASŮ K PRODLOUŽENÍ
 • PÉČE O PRODLOUŽENÉ VLASY
 • INSPIRACE/NÁVODY NA ÚČESY
 • PŘED A PO
 • RECENZE KOSMETIKY PRO PRODLOUŽENÉ VLASY