PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Východoevropské vlasy – kvalita za příznivou cenu

VÝCHODOEVROPSKÉ VLASY

Východoevropské vlasy, známé také jako ruské vlasy, pochází ze zemí jako Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Moldávie, Estonsko apod. V porovnání se středoevropskými vlasy mají hrubší strukturu, vyznačují se pevností, vysokým leskem a rovnou či lehce vlnitou texturou. Jsou velmi poddajné a snadno tvarovatelné, vhodné pro i tepelný styling, přičemž pevné vlny vydrží až několik dní.

VÝCHODOEVROPSKÉ VLASY NABÍZÍ SKVĚLÝ POMĚR CENY A KVALITY

Východoevropské vlasy jsou velmi žádané především pro svou příznivou cenu. Díky vynikajícímu poměru ceny a kvality poptávka o tento druh vlasů stále narůstá. Stále žádanější jsou světlé odstíny, které mezi panenskými nebarvenými odstíny u východoevropských vlasů nejsou k dostání. Proto jsou barveny do všech odstínů barevné palety, ze které si každá žena vybere ten pravý. Nejvyšší kvalita a životnost je zaručena tehdy, pokud se vlasy dováží v panenských tmavých odstínech a následně jsou barveny do požadovaných odstínů pomocí moderní, vysoce šetrné evropské technologií, která zachovává plnou kutikulu vlasů. Životnost takto zpracovaných východoevropských vlasů dosahuje při správné péči přibližně 1 - 2 roky.

Věděli jste, že...

Východoevropské vlasy jsou hned po středoevropských nejkvalitnějším materiálem v prodlužování vlasů, který vyniká leskem, pevností, poddajností a jsou cenově dostupné?

Východoevropské vlasy jsou ideální pro ženy s pevnější strukturou vlasů. Ženám s jemnými vlasy je nelze doporučit, neboť by u nich mohlo dojít k vlasové nekompatibilitě, kdy se hrubší východoevropské vlasy oddělují od jemných vlasů vlastních a celkový vzhled prodloužení tak nepůsobí přirozeně.

Východoevropské vlasy  jsou již v surovém stavu velmi lesklé, po barvení jejich lesk ještě více vyniká a tím více zvýrazňuje krásu barevného odstínu  hrou odlesků světla. Vhodné jsou zvláště pro ženy se zdravými a lesklými vlasy. Finální výsledek prodloužení u nich bude velmi přirozený. Máte-li však vlasy poškozené a bez lesku, pak pro Vás východoevropské vlasy nebudou ideální volbou. Prodloužení by působilo nekompaktně, rozdíl mezi vlastními a prodlouženými vlasy by byl znatelný.

Východoevropské vlasy vyžadují náležitou péči, aby si zachovaly svůj zdravý, krásný vzhled a nedošlo k jejich předčasnému znehodnocení. Doporučujeme používat speciální přípravky, které poskytují optimální péči pro dlouhou životnost. Více informací naleznete v článku “Péče o Východoevropské vlasy”.

TIP!

ProfiBeauty na vlasy v tmavých odstínech poskytuje záruku proti cuchání a garanci nejvyšší kvality a jednotného směru růstu vlasů v každém copu.

 

No Comments Yet.

Leave a comment