PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Vlasové pásky – nejrychlejší metoda trvalého prodloužení

Vlasové pásky - nejrychlejší metoda trvalého prodloužení

Vlasové pásky jsou revoluční metodou v prodlužování vlasů, jejíž popularita se rozšířila bleskovým tempem po celém světě. Společně s keratinem představuje jednu z nejoblíbeněnjších metod prodlužování současnosti. Ptáte se, v čem je tak jedinečná?

Dlouhé vlasy za 30 minut!

Úspěch metody spočívá v její rychlosti, jednoduché aplikaci a komfortu při nošení. Při tom všem zaručuje perfektní výsledek prodloužení. Extra tenké spoje netlačí a jsou téměř neviditelné. Je-li aplikace provedena profesionálně, není třeba se obávat, že by spoje někde vykukovaly, i když si vyčešete vysoký culík!

Věděli jste, že...

Eliška Bučková nosí prodloužené vlasy již 5 let? Tajemstvím jejích krásných vlasů je 100 ks vlasových pásek NanoTape®. Tenké spoje nejsou vidět ani ve vysokém culíku!

Efektní prodloužení vlasů za 30 minut

 

Metoda vlasových pásek nabízí dokonalý efekt proměny, která neunaví svou pracností a zdlouhavostí. Za 30 - 40 minut s vlasovými páskami lze vykouzlit opravdové vlasy snů. Tak dlouhé, jak si jen budete přát, nádherně husté a lesklé. Vlasy, po jakých touží každá žena. Právě proto jsou tak oblíbené u kadeřníků i jejich klientek. Pracují s nimi špičky v oboru, jako Mounir, světoznámý mág mezi kadeřníky, nebo mistr proměny a jeden z 10 nejlepších kadeřníků v ČR  dle časopisu Elle - Michal Zapoměl.

 

Co je dobré vědět o aplikaci vlasových pásek?

Vlasové pásky jsou vhodné téměř pro každou ženu, a speciálně je lze doporučit ženám s jemnými vlasy bez objemu. Aplikují se pomocí speciální oboustranné lepicí pásky přímo k vlastním vlasům. Díky plochým spojům nebudou ani v řídkých vlasech prosvítat, jako by se to mohlo stát u jiných metod s výraznějšími spoji.

Vysoce odolné spoje umožňují dlouhodobé nošení cca 1 - 2 měsíce, záleží na rychlosti růstu vlastních vlasů. Jako u ostatních metod permanentního prodlužování je třeba dbát na pravidelné posouvání spojů, aby nedošlo k zacuchání vlasů v odrostech mezi spojem a kořínky vlasů. To je u vlasových pásek o něco častější než např. u keratinu z důvodu širšího spoje. Při reaplikaci se vlasy nezkracují. Vlasové pásky jsou nejšetrnější metodou prodlužování, která nepoškozuje vlasovou kutikulu vlastních vlasů. Díky tomu můžete prodloužené vlasy nosit bez obav dlouhá léta.

Vlasové pásky jsou určeny k opakované reaplikaci s životností 4 - 12 posunutí dle výběru kvality vlasů. Nejžádanější na trhu jsou pásky z panenských či barvených středoevropských vlasů, které se vyznačují mimořádně dlouhou životností, a také z vlasů východoevropských, nabízejících výhodný poměr ceny a kvality. Je třeba mít se na pozoru, někteří prodejci za lákavé ceny nabízejí  jejich napodobeniny vyrobené ze ztenčených asijských vlasů, jejichž životnost a kvalita jsou nesrovnatelné. Laik rozdíl na první pohled prakticky nepozná, jsou totiž potaženy silikonovým olejem, který i z nejhrubších vlasů udělá hebké. Již po několika umytích se však tyto vlasy extrémně cuchají, jsou hrubé a na rozdíl od téměř všech přírodních typů vlasů se nezvlní. Vzhledem k velkým rozdílům v kvalitě a životnosti může být experimentování s páskami z neověřených zdrojů ve svém důsledku finančně velmi náročné, proto doporučujeme vsadit na jistotu a vložit se do rukou profesionálů v oboru.

 

Výhody vlasových pásek v kostce:

  • spoj je nenahmatatelný a pohodlný na nošení, nikde netlačí ani při spánku
  • nejrychlejší metoda - kompletní prodloužení vlasů trvá 30 - 40 minut
  • snadný, bezbolestný odstraňovací proces, pokud jsou pásky aplikovány profesionálem
  • vlasy se při reaplikaci nezkracují – nemusíte kupovat tak často nové vlasy
  • supersnadné melírování odstínů– jednoduše vyberete 2 odstíny vlasových pásek a lepíte jeden odstín na ten druhý
  • široká škála délek, odstínů a struktur vlasů

 

Tipy a rady!

1. Přirozeného splynutí vlastních a prodloužených vlasů nejlépe docílíte, pokud si namixujete 2 - 3 odstíny pásek tón v tónu.

2. O vlasy pečujte doporučenou kosmetikou, která je spaciálně vyvinuta pro prodloužené vlasy.

3. Neriskujte nedobornou aplikaci. Pásky si nechte nasadit v salonu, který vlastní certifikát o profesionálním proškolení na tuto metodu. Ačkoliv prodlužování touto metodou je snadné, postup je nutné striktně dodržovat. Salon by měl vždy ručit za pevnost spoje a případné opravy provést zdarma.

 

No Comments Yet.

Leave a comment