PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

TESTY

Jak se vyznat v džungli prodlužování a zahušťování vlasů? Které produkty se vyznačují nejlepšími parametry a zaručeně Vás potěší svou kvalitou a výsledným efektem? Na co si dát pozor při výběru vlasů a péče? Jak nekupovat zajíce v pytli a být spokojena se svou proměnou? Testujeme pro Vás vlasy, spoje, metody a produkty péče o vlasy. S našimi testy budete v obraze!

Rychlá metoda prodlužování vlasů

Vlasové pásky NanoTape®

 

Nahlédněte s námi za oponu!

Nespokojte se  s líbivými hesly marketérů, chtějte znát reálné vlastnosti produktů, které kupujete. Nenechte se zmýlit lákavou cenou nebo matoucími názvy. A neplaťe za běžné věci více, než je třeba, jan kvůli planým slibům reklamy! V našich testech ukazujeme skutečné účinky, kterých lze dosáhnout, porovnánáme vlastnosti různých produktů a nabízíme vodítka pro lepší orientaci při výběru. Vše v praxi a bez příkras. Cílem je ukázat, jak se věci mají. Pro Váš přehled a možnost volby na základě podložených informací.

 

V rubrice naleznete testy:

  • různých druhů vlasů na trhu a tipy, jak rozpoznat pravou kvalitu,
  • kvality spojů u jednotlivých metod prodlužovní a zahušťování vlasů,
  • kosmetiky a produktů pro péči o vlasy,
  • žehliček, kulem a příslušenství pro vlasový styling,
  • srovnávací testy a další.

 

Postupně sem budeme přidávat nové články, fotky a videotesty. Obsah bude zaměřen na nejvíce ožehavá témata, která jsou spojena s prodlužování vlasů. Vycházet budeme z praxe a samožřejmě obsah přizpůsobíme podle toho, co Vás nejvíce zajímá. Budeme rádi, pokud se na testování budete podílet i Vy! Můžete se zapojit a napsat nám o svých zkušenostech, poslat nám recenzi, fotky nebo video a prostřednictvním rubriky testy sdílet s ostatními.