PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Střihy a účesy

STŘIHY A ÚČESY - INSPIRACE PRO KAŽDÝ DEN

Hledáte-li inspiraci pro dokonalý look, jste tady správně! Střihy a účesy pro každou příležitost, od decentní klasiky až po extravagantní módní trendy nejnovější sezony. Najdete zde jednoduché šik účesy do práce, se kterými můžete vsadit na jistotu za každých okolností, hravé kreace na párty a večírky, pestrou paletu elegantních plesových účesů i dávku svěží inspirace pro nevěsty. A ani dámy s krátkými vlasy nemusí zoufat! Mezi střihy si přijdou na své dlouhovlásky, krátkovlásky, i ženy,  které dávají přednost polodlouhým vlasům. Věnovat se budeme také pánským střihům. Máte zkrátka, na co těšit!

 

Perfektní účes je pravou korunou krásy, zdůrazňuje jedinečný půvab tváře a propůjčuje jí osobitý styl.

Dokonalý účes je ten, který podtrhuje Vaši jedinečnou osobnost

Dokonalé vlasy za všech okolností!

 

Do práce či do školy

Jak být vždy šik a nestrávit každé ráno hodinu před zrcadlem? Ukážeme Vám jednoduché elegantní účesy, které s trochou cviku zvládnete během několika minut. Můžete se vyspat krásně do růžova a každý den být za dámu. Nedělejte zbytečné kompromisy!


Na párty a večírky

Účesy s dávkou nedbalé elegance, hravosti a smyslnosti, ve kterých se budete cítit skvěle! Buďte svá, nespoutaná! Osvoboďte se od upjatých konvencí! Žijte v rytmu svého srdce a vychutnejte si večer plný zábavy, smíchu a tance...


Na plesy a slavnostní příležitosti

Krása pravé královny večera je korunována nádhernými vlasy. Bohaté volné lokny plné lesku nebo rafinovaný zaplétaný účes... S dokonalým vzhledem se jedinečné chvíle stávají ještě zářivější. Výjimečné příležitosti si žádají výjimečnou péči.


Na svatbu

Ve svůj velký den chce být každá žena nejkrásnější! Existují nekonečné variace možností, jak učesat vlasy pro svého prince, aby na okamžik zůstal bez dechu a obrázek své nevěsty si nesmazatelně vtiskl do srdce! Romantické lokny, splétané copánky, elegantní drdol ozdobený třpytivou čelenkou nebo něžnými kvítky... V naší inspiraci si jistě najdete svůj svatební účes snů!

 

TIP!

Pro bohatý svatební či slavnostní účes Vám skvěle poslouží CLIP-IN vlasy, FLIP-IN příčesky nebo zahušťovací pásy, které Vašim vlasům dodají vysněnou délku a objem během 5 minut!

 

Precizní detail dodává klasické eleganci rafinované kouzlo

Střih, ve kterém se budete cítit skvěle!

 

Inspirace pro dámské účesy

Padnoucí a precizně provedený střih dokáže zázraky! Omladit, skrýt drobné nedostatky, zvýraznit oči a ladné kontury tváře, dokreslit siluetu, podtrhnout ženskost a Váš vytříbený styl!

Zvolte si ten pravý účes podle tvaru svého obličeje a typu vlasů:

  • Střihy pro krátké vlasy
  • Střihy pro polodlouhé vlasy
  • Střihy pro dlouhé vlasy

 


 

Variace pánských účesů

Muži preferují jednoduchost a účesy nenáročné na úpravu. Namísto upjatosti a ukázalosti vítězí u mužů lehce nedbalý vzhled, chtějí se cítit pohodlně. Rádi působí nenuceným dojmem, tváří se neohroženě, vyzařují zdravé sebevědomí a přirozené charisma.  Inspirujte se střihy, které dokonale zvýrazní mužné rysy tváře a jedinečnou osobnost mužů, kteří se nebojí vypdat skvěle!

  • Pánské střihy

 

Věděli jste, že...

i pro muže, kteří trpí ztrátou vlasou a tvorbou lysinek, existuje jiné řešení než pleš? Moderní metody zahušťování vlasů Vám navrátí bujnou kštici, uberou léta a zvednou sbevědomí.