PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Středoevropské vlasy – luxus v prodlužování

STŘEDOEVROPSKÉ VLASY

Středoevropské vlasy jsou právem nazývány klenotem mezi vlasy. Jedná se o nejluxusnější materiál k prodloužení vlasů z hlediska životnosti a kvality. Do Středoevropských vlasů se vyplatí investovat především tehdy, pokud toužíte po dlouhodobém prodloužení vlasů. Vynikají nad ostatními svou hladkou, dokonale jemnou strukturou a různorodou vlnitostí. Vybírat lze od přísně rovných vlasů přes jemně vlnité až po hojně kudrnaté. Jejich krása, výjimečná hebkost, pestrost odstínů i textur je předurčuje k plnění nejnáročnějších požadavků a jedinečných přání.

Nejvzácnější jsou panenské, neboli virgin vlasy ve škále čistě přírodních odstínů od světlých až po tmavé, které jsou zcela bez chemických zásahů a vyznačují se nejvyšší životností až 5 let.  Cenově dostupnější jsou  vlasy barvené, které se nabízí v kompletní paletě odstínů. Jejich životnost je díky moderním, velmi šetrným technologickým postupům barvení vynikající, při správné péči vydrží až 8 aplikací.

 

Věděli jste že...

Dle garantované životnosti můžete poznat, zda se jedná o pravé středoevropské vlasy? Pokud dodavatel uvádí méně než 8 aplikací, tedy přibližně 1,5 - 2 roky, nejedná se o opravdovou kvalitu středoevropských vlasů.

 

Středoevropské vlasy se chovají naprosto stejně jako živé vlasy vyživované od konečků. Jsou-li aplikovány řádně vyškoleným odborníkem, nikdo nepozná, že jsou prodloužené. Jejich cena se řadí  mezi nejvyšší, neboť se jedná o surovinu prvotřídní kvality a pro svou exkluzivitu jsou velmi žádané. Panenské evropské vlasy jsou dostupné v tmavých i světlých odstínech. Tmavé jsou běžně k dostání, avšak světlé jsou velmi vzácné, zpravidla dětské, proto je mezi tmavými a světlými patrný cenový rozdíl.

Středoevropské vlasy jsou nepoddajné, což je dáno jejich jemnou strukturou. Ve vlhku mají obvykle tendenci se narovnávat, avšak každý cop je originál a nelze tak specifikovat všechny vlasy. Ve srovnání s východoevropskými vlasy je jejich úprava obtížnější, nedrží tak dobře tvar. Pro svou jemnost jsou také více náchylné ke spálení, proto nejsou vhodné, pokud vyžadujete častý styling. Z toho důvodu je nedoporučujeme je ženám, které rády nosí jeden den vlasy rovné a druhý den natočené pomocí kulmy. Máte-li v oblibě radikální změny odstínu vlasů, pak doporučujeme vyvarovat se barvení či zesvětlování v domácích podmínkách. Středoevropské vlasy nejsou ideální pro ženy s hrubší strukturou vlasů, kde by výsledek nebyl přirozený a vhodnější volbou jsou pro ně východoevropské vlasy.

 

Pravé středoevropské vlasy jsou hebké, úžasně jemné a zároveň pevné, se zacelenými konečky, zcela zdravé a především krásné! Lze je připravit se zakončením pro jakoukoliv metodu prodlužování.

Specifika středoevropských vlasů:

  • dokonale jemná a hladká struktura
  • různorodá textura od rovných vlasů přes vlnité až po hojně kudrnaté
  • panenské vlasy v tmavých i světlých odstínech
  • barvené vlasy v kompletní škále odstínů dle palety
  • nejvzácnější jsou panenské světlé vlasy, jejichž cena je proto nejvyšší
  • pochází z výkupů v České republice, případně v Polsku nebo na Slovensku
  • každý cop je originál, v přirozené hustotě od kořínků až po konečky, proto nelze garantovat jednotnou délku vlasů v copu
  • při šetrném ručním zpracování se vyčesávají vlasy 10 cm a kratší (neplatí u copů dlouhých 10 - 20 cm).
  • cena je určena dle odstínu, gramáže a průměrné délky copu
  • maximální životnost - panenské vlasy 8-12 aplikací, barvené 8 aplikací

 

TIP!

ProfiBeauty garantuje původ vlasů a taktéž fakt, že každý set je zachován v původních copech - to znamená, že žádný set není namíchán z vlasů od více dárců. Jeden výkup = jeden cop! Jen tak zůstává zachována nejvyšší kvalita. 

No Comments Yet.

Leave a comment