PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Prodlužování vlasů

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

SPLNĚNÝ SEN O DLOUHÝCH VLASECH

Krásné dlouhé vlasy! Muži je milují a ženy po nich touží.  Komu je příroda nenadělila do vínku, tajně o nich sní. Sny můžete snadno proměnit ve skutečnost s pomocí moderních metod prodlužování vlasů. Dnešní doba nabízí pestrou škálu možností s úžasnými výsledky. Je-li provedení kvalitní, nikdo nepozná, že máte prodloužené vlasy!

Nádherné dlouhé vlasy jsou noblesní korunou krásy. Dokáží úžasně zjemnit kontury tváře a opticky zeštíhlit siluetu. Dodávají nám zdravý vzhled, skvělý pocit sebevědomí a jsou prostě sexy. Často se inspirujeme zpěvačkami, herečkami či modelkami a obdivujeme jejich úžasné vlasy. Možná Vás překvapí, že až 90% hvězd a známých osobností dnešní doby má prodloužené vlasy.

Prodlužování vlasů je vzrušující cesta, která překonává limity daných předpokladů a odhaluje skryté dimenze krásy.

Eliška Bučková - vlasové pásky Nano Tape ProfiBeauty

Prodlužování vlasů již dávno není tabu a naopak je stále více dostupné všem. Minulostí je doba samouků, pokusů na klientech, nekvalitních vlasů a trapných metod prodlužování s viditelnými a nepohodlnými spoji, za které utratíte celé jmění! V dnešní době naleznete profesionální salony, které nabízí moderní, šetrné a komfortní metody permanentního prodloužení. Pro výjimečné příležitosti, kdy chcete zazářit s dlouhými vlasy, existují velice kvalitní produkty pro jednorázové prodloužení, které s trochou zručnosti zvládnete během 5 minut sama doma.

Prodlužování vlasů na profesionální úrovni nabízí pestrou škálu metod, které jsou cenově dostupné a komfortní při nošení:

  • od jednorázového prodloužení pro výjimečné příležitosti pomocí clip-in a flip-in vlasů, případně i paruk nebo příčesků;
  • až po permanentní metody prodlužování - keratinem, vlasovými páskami, přístrojem ExtendMagic, či metodou MicroRing, NanoRing nebo MicroTubes.

Pokud Vás láká podstoupit tuto vzrušující proměnu, pak jste na správném místě. Připravili jsme pro Vás rádce prodlužováním od A do Z. Naleznete zde kompletní informace o vlasech k prodlužování a jednotlivých metodách, ať již trvalých nebo jednorázových. Dozvíte se, na co si dát pozor, aby finální výsledek stál opravdu za to! A v neposlední řadě jak pečovat o Vaše prodloužené vlasy, aby Vám vydržely krásné po dlouhou dobu.

Druhy vlasů k prodlužování Metody prodlužování vlasů