PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

MAGAZÍN PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Milujete krásné vlasy? Toužíte po nádherných dlouhých a hustých vlasech? Láká Vás nahlédnout blíže do světa prodlužování a zahušťování vlasů? Hledáte inspiraci, přehledné informace, rady a tipy pro správnou péči nebo řešení problémů s vlasy? Pak jste tu na správném místě!

Krásné dlouhé vlasy

Prodlužování vlasů není tabu!

Vítejte mezi milovníky krásných vlasů!

Magazín prodlužování vlasů vvznikl jako živý prostor pro všechny nadšence do krásných vlasů! Přinášíme informace založené na dlouholeté práci v oboru, objevování know how, hledání těch nejúčinnějších a nejšetrnějších technik a produktů pro dokonalé výsledky, které uspokojí i ty nejnáročněší ženy. Sdílíme s Vámi své zkušenosti a nabízíme i Vám možnost podělit se o Vaše poznatky, které mohou pomoci inspirovat ostatní na cestě za krásnými vlasy.

V magazínu naleznete:

  • komplexní přehled informací o druzích vlasů k prodlužování a zahušťování,
  • podrobné články o jednotlivých metodách prodlužování a zahušťování vlasů,
  • jejich přednostech a nevýhodách,
  • osvědčené rady a tipy v péči o vlasy,
  • rádce při řešení problémů s vlasy, vypadáváním a ztrátou vlasů,
  • aktuální trendy - střihy, účesy, barvy,
  • inspiraci od světových i českých kadeřníků a stylistů,
  • oblíbené vlasové proměny,
  • a ještě mnohem více ze světa krásných vlasů.

Několikrát do týdne sem budou přibývat nové články. Obsah bude přizpůsoben podle toho, co Vás skutečně zajímá. Budeme rádi, pokud na jeho tvobě budete spolupracovat i Vy! Můžete se zapojit a napsat vlastní článek, poslat nám fotky nebo video a prostřednictvním magazínu sdílet.

Rubriky

Prodlužování vlasů Zahušťování vlasů Vypadávání a ztráta vlasů Problémy s vlasy Střihy a účesy Trendy ve světě vlasů

Skvělý přehled Vám usnadní rozhodování...

... pokud si chcete splnit svůj sen o vlasech, po jakých jste vždy toužila; pokud váháte a chcete přesně vědět, co která metoda obnáší, a zvolit pro sebe tu nejvhodnější; pokud si nejste jistá, jak vybrat vlasy k prodloužení ke své spokojenosti a neutratit za ně více, než je jejich sutečná hodnota; pokud chcete vědět, na co si dát pozor; pokud milujete módu a chcete účes dle nejnovějších trendů!