ARCHIV ČLÁNKŮ

Připravili jsme pro Vás přehledný archiv článků a příspěvků na blogu, kde můžete snadno najít, cokoliv hledáte.

Naleznete zde kompletní informace nejen o prodlužování a zahušťování vlasů. V článcích se dočtete o metodách, druzích vlasů, kvalitě spojů. Získáte detailní informace i celkový přehled pro porovnání a lepší orientaci při výběru. Nahlédneme společně pod pokličku, uvedeme na pravou míru různé mýty, které se o prodlužování vlasů můžete doslechnout. Zjistíte, co je pravda, na co si dát při výběru pozor a čemu se můžete v klidu zasmát. Budeme se zabývat jak permanentními metodami, tak i těmi, které zvládnete sami doma během 5 minut.

Kromě toho můžete čerpat rady, tipy a návody pro řešení problémů s vlasy a správnou péči o prodloužené vlasy i o ty vlastní, aby byly stále krásné a zářící zdravím. Zaměříme se na příčiny vypadávání vlasů a možná řešení, ale i jiné potíže, které nás mohou trápit, jako lupy, citlivá pokožka hlavy, lámavé slabé vlasy s poškozenými konečky. Jak tyto problémy řešit a předcházet jejich vzniku? Naučte se vlasy správně mýt, česat a upravovat, aby nedocházelo k jejich poškození. Při náležité péči se Vám brzy odmění! Budou krásně vyživené, hydratované, pevné, hladké a lesklé. Ten rozdíl za to stojí, přesvědčte se sami!

Dozvíte se o trendech ve světě vlasů, seznámíte se s věhlasnými stylisty a kadeřníky, kteří udávají směr. Načerpáte svěží dávku inspirace v kreativních účesech a úžasných vlasových proměnách. Ať již preferujete nadčasovou elegantní klasiku v duchu přirozené krásy, nebo si potrpíte na odvážné extravagantní účesy podle nejnovějších trendů, milujete radikální změny či hledáte ten pravý styl podtrhující Vaši jedinečnou osobnost, jistě zde najdete to své. V galerii objevíte také fotografie slavných osobností, které s námi sdílí vášeň pro nádherné dlouhé vlasy a díky prodlužování vlasů jsou ještě krásnější. I vy můžete mít vlasy snů!

 

Milujeme krásné vlasy a víme, jak jich docílit. Inspirujte se články na blogu nejen o prodlužování vlasů!

 

PŘEHLED PŘÍSPĚVKŮ: